Urodziny Tematyczne – Pakiet Gold

Obowiązuje w piątki i soboty dla grupy do 15 gości.

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Suma
Pakiet Gold - Zaliczka  × 1 200.00 
Kwota 200.00 
Suma 200.00 
  • Zapłać przez PayU.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Opinie rodziców

„W Stacji Dobrego Czasu nasz syn miał zorganizowane 7 urodzinki. Dzieci bardzo zadowolone, wybawione i miały bardzo dobrą opiekę przez czas imprezy. Polecam :)”

Anna Ch

Zadbamy o Twoje dziecko
100% Satysfakcji
Chronimy Twoją Prywatność

Często zadawane pytania

Jak skorzystać z kodu rabatowego na rodzeństwo?
Kod rabatowy na rodzeństwo zostanie przyznany na ostatnią ratę bądź zwrócimy Ci 50 zł za każde zapisane dziecko po zaksięgowaniu jednorazowej płatności. Rabat na rodzeństwo łączy się z rabatem 100 zł za Rekomendację, natomiast nie łączy się z rabatem na Kartę Dużej Rodziny.
Jak skorzystać z kodu rabatowego za rekomendację?
Skontaktuj się z nami na adres e-mail: stacjadobregoczasu@gmail.com, a my damy Ci instrukcję, jak nagrać wideo z rekomendacją i udostępnimy Ci kod rabatowy na 100 zł. Rabat za rekomendację można połączyć z rabatem na Rodzeństwo lub z rabatem na Kartę Dużej Rodziny.
Jak skorzystać z rabatu 5% na Kartę Dużej Rodziny?
Jeśli wybrałeś płatność jednorazową, już teraz możesz zastosować kupon rabatowy. W sekcji “Coupon Code”, wpisz kod “KARTA” i kliknij w przycisk “Apply”, aby skorzystać z rabatu -5% od ceny kursu. Jeśli wybrałeś płatność ratalną, skontaktuj się z nami i poinformuj nas o przysługującym Ci rabacie. Wtedy ostatnia rata kursu zostanie pomniejszona o 5% całościowej ceny kursu. Rabat z tytułu Karty Dużej Rodziny można połączyć z rabatem za Rekomendację. Rabat nie łączy się z rabatem na rodzeństwo.

Dołącz do bezpłatnego szkolenia i odkryj domowe zabawy, które rozwiną potencjał Twojego maluszka.

 

SZKOLENIE

Wypełnij pola poniżej i zapisz się!

Dołącz do bezpłatnego wyzwania i odkryj domowe zabawy, które rozwiną potencjał Twojego maluszka.

 

WYZWANIE

Wypełnij pola poniżej i dołącz do wyzwania!

Odbierz bezpłatny raport

przedszkoli z Tczewa

BEZPŁATNE

Wypełnij pola poniżej i odbierz bezpłatny raport, z którym wybierzesz najlepsze przedszkole z Tczewa dla swojego dziecka

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...